
O akci byl mezi občany značný zájem, o čemž svědčí zcela zaplněná kapacita sálu. Provizorní jeviště i místa pro diváky byla plně využita rodinami s dětmi, které zaplnily celou restauraci. Představení proběhlo v příjemné atmosféře a díky interaktivnímu podání herců se do děje zapojili i nejmenší diváci.
Městská část děkuje divadlu Emilion za profesionální výkon a personálu restaurace za součinnost při organizaci a přípravě prostor.
V pondělí 8. 6.
bude mít knihovna z technických důvodů
ZAVŘENO
V sobotu 9.11.2024 byla v pořadu Z metropole odvysílaná reportáž o Benicích
Zajímá Vás, jak bude vypadat připravovaný obchvat Prahy od D1 až po Běchovice?